Telephone icon
Call to us

|

Telephone icon
Write to us

|

Donate icon
Donate now
workshops.title
Pieniądze leżą na ziemi. Tajniki pozyskiwania finansowania
Bootstrapping, akceleratory, ECF, fundusze VC, foundrising, aniołowie biznesu, 3F, pożyczki, inwestorzy branżowi, a może granty i dofinansowania? W pewnym momencie każdy startup potrzebuje pieniędzy! Wszystko, co musisz wiedzieć o finansowaniu startupu przedstawi Ci inż. Kacper Raciborski - specjalista ds. wdrażania nowych technologii, a także prezes fundacji Innovations Hub, który na codzień zajmuje się transferem technologicznym.
16.09.2022
12:00
Online
Warsztaty płatne
Zapisz się
workshops.more-info
Pieniądze leżą na ziemi
Klientocentryczność – poznaj metodologię Amazona
Dziś Amazon to platforma dostarczająca około 100 milionów produktów do 2,5 miliona sprzedawców w ponad 50 krajach. Jak Jeff Bezos, założyciel Amazona, osiagnął tak spektakularny sukces? To klient stanął w centrum wszechświata Bezosa. Poznaj początki Amazona - najbardziej zorientowanej na klienta firmy na świecie i 12 zasad, które pozwolą rozwinąć Twoje umiejętności przywódcze. Stań się liderem na miarę XXI wieku zgodnie z metodologią Amazona.
22.09.2022
18:00
Online
Warsztaty płatne
Zapisz się
workshops.more-info
Klientocentryczność – poznaj metodologię Amazona
Soczyste warzywa rosną latami. MVP w praktyce
Czy kupujesz kompletny sprzęt kiteserfingowy za kilkanaście tysięcy, aby sprawdzić czy polubisz jazdę na desce? Raczej nie! Na początek idziesz na lekcję i wypożyczasz sprzęt, na wypadek, gdyby ten rodzaj sportu nie przypadł Ci do gustu. Dopiero po testach szukasz i inwestujesz w zakup własnych latawców i deski. O to samo chodzi w MVP, MAP i SLC - nie wkładasz zbyt dużo wysiłku i pieniędzy od samego początku tylko po to, aby sprawdzić czy Twój pomysł na startup będzie trafiony.
25.09.2022
17:00
Online
Warsztaty płatne
Zapisz się
workshops.more-info
Soczyste warzywa rosną latami. MVP w praktyce.
Pozyskaj inwestora. Jak stworzyć teaser inwestycyjny?
Gdy spółka jest gotowa do podjęcia rozmów z VC/inwestorem, czas zacząć pracę nad podstawowymi dokumentami m.in. teaserem inwestycyjnym. Głównym celem teasera jest skłonienie potencjalnego inwestora do zaproszenia na spotkanie, podczas którego pomysłodawcy będą mogli osobiście przekonać go do swojego przedsięwzięcia. Wydaje się proste, jest jednak jeden haczyk - corocznie fundusze Venture Capital zapoznają się z setkami projektów, a tylko nieliczne startupy mają okazję pitchować swój pomysł. Zmaksymalizuj swoje szansę i dowiedz się jak stworzyć profesjonalny teaser inwestycyjny z Fundacją Innovations Hub.
27.09.2022
18:00
Online
Warsztaty płatne
Zapisz się
workshops.more-info
Pozyskaj inwestora. Jak stworzyć teaser inwestycyjny?
workshops.load-more
workshops.recent-workshops
Bootcamp MedBiz Innovations Program 2022
Paweł Karczewski
23.04.2022
Jak przeprowadzić analizę rynku
Grzegorz Dadas
02.04.2022
Jak przygotować profesjonalny teaser inwestycyjny?
Paulina Błądek
04.02.2022
Innowacje w chirurgii sercowo-naczyniowej
Dr. Katia Mandaltsi
03.07.2021
Na nauce nie da się zarobić? Obalamy mity! Transfer wiedzy i technologii z nauki do biznesu
Łukasz Pieczara
01.07.2021
Materac walczący z odleżynami - CalidiScope
Luftfun Nessa
24.06.2021
workshops.load-more

This site uses cookies...

Hey! We use cookies to improve our website and manage statistical data. By staying here, you accept our privacy policy. If you don't approve it, you can find out here how to disable it.