Telephone icon
Call to us

|

Telephone icon
Write to us

|

Donate icon
Donate now

POLSKA FEDERACJA SZPITALI

Polska Federacja Szpitali

MŁODZI MENEDŻEROWIE MEDYCYNY

Młodzi Menedżerowie Medycyny
Wyniki raportu Top Disruptors in Healthcare 2022

Ponad 300 zidentyfikowanych startupów, prawie 3 miesiące prac, ponad 60 patronatów, a przede wszystkim niezliczona ilość unikatowych informacji przedstawionych w jedynym w Polsce przeglądzie polskich startupów medycznych. Dzięki Raportowi „Top Disruptors in Healthcare” nie będzie potrzeba jasnowidza, aby przewidzieć jak będzie wyglądała branża Life Sciences & Healthcare w Polsce.

Im więcej wiesz, tym lepiej sprzedajesz

Profesjonalne narzędzia analizy rynku

Wojciech Rybak

Wojciech Rybak

Grzegorz Dadas

Grzegorz Dadas
Analiza rynku baner

Właśnie wpadłeś na interesujący pomysł biznesowy, a może masz już nawet gotowy prototyp. Co zrobić dalej? Każdy innowacyjny pomysł, zanim stanie się dochodowym biznesem, musi zostać uprzednio wprowadzony na rynek. Zamiast rzucać się z motyką na Słońce, dobrze jest poznać potencjał produktu, a żeby to zrobić musisz dokładnie zrozumieć rynek na który ma on trafić. W tym artykule dowiesz się o metodach analizy rynku wraz ze szczegółowym omówieniem części z nich.

Skazany na sukces, czyli o zaletach nauki przez mentoring

Jak zmaksymalizować swój potencjał i wygrać

Karolina Pietrzyk

Karolina Pietrzyk
Skazany na sukces

Polegamy na wiedzy osób przed nami. Bardzo słusznie! Działanie w inny sposób byłoby lekkomyślne. To jak bieg sztafetowy – każde pokolenie przekazuje pałeczkę kolejnemu, by w końcowym efekcie osiągnąć jak najlepsze wyniki.

MedBiz academy logo

Innovation of tomorrow is the idea of today

MedBiz Innovations Academy wspiera wiele czołowych przedstawicieli sektora Transferu Technologii w Polsce. Do grona współpracujących z nami firm i instytucji dołączają kolejni partnerzy, z których każdy wnosi własne doświadczenia, dokładając swoją część do interdyscyplinarności naszego projektu. Są z nami między innymi Parlament Europejski, firmy farmaceutyczne, korporacje, czołowe startupy z sektora MedTech oraz największe uczelnie w Polsce.

Czytaj dalej

Warsztaty

Uczestnicy MedBiz Innovations Program mają szansę wzięcia udziału w unikatowych warsztatach, podczas których poznają dogłębnie proces tworzenia od podstaw innowacyjnej spółki technologiczno-medycznej. Wraz z naszymi partnerami tworzymy serię unikatowych warsztatów, które zwiększają kompetencje w zakładaniu, czy prowadzeniu własnej działaności gospodarczej i komercjalizacji swoich pomysłów.

Czytaj dalej

Wywiady

Przed założeniem własnego startupu każdy ma wiele wątpliwości - czy to odpowiedni moment? Czy mam dostateczną wiedzę? Czy nie jestem za młody? Poznajcie osoby, które założyły swoje własne firmy i odniosły sukces - bez względu na młody wiek czy niewielkie doświadczenie biznesowe.

Czytaj dalej

This site uses cookies...

Hey! We use cookies to improve our website and manage statistical data. By staying here, you accept our privacy policy. If you don't approve it, you can find out here how to disable it.