Miło Cię widzieć na Innovations Platform!

Zgłoś się do MedBiz
Innovations Program

Zrób, pierwszy krok do rejestracji - podaj nam swój email, a my powiadomimy Cię o starcie kolejnej edycji!

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszej społeczności i wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie! Rejestracja na program mentoringowy MedBiz Innovations Program 2022 została zakończona! Na przyszłoroczną edycję zarejestrujesz się przy pomocy naszej platformy Innovations Platform. Prace nad nią nadal trwają, a Innovations Hub w przyszłym roku zapewni Ci skuteczne narzędzie wspomagające realizację i wdrażanie Twoich projektów na rynek! Widzimy się na Innovations Platform!

Start za

0 dni
0 G
0 M
0 S

Otwórz swój startup z MedBiz Innovations Program

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto wziąć udział w MedBiz Innovations Program, być może odpowiedź na Twoje rozterki znajdzie się w wywiadzie, który przeprowadziliśmy z Airflo - zwycięzcami drugiej edycji MedBiz Innovations Program.

Wiesz już co i jak? Wróć na stronę główną.

Czytaj więcejPowrót

Zaczęliśmy odliczanie do przyszłości

Celem powstającej platformy jest wspieranie całorocznej współpracy między studentami, kołami naukowymi, a biznesem na poziomie krajowym i międzynarodowym. Jej zadaniem jest stanowić most pomiędzy różnymi sektorami - w tym sektorem naukowym, medycznym, technologicznymi i biznesowym - początkowo na szczeblu studenckim, a w przyszłości także szczeblu pracowników uniwersyteckich, inwestorów i przedsiębiorców. Stosując porównanie, niniejszą platformę można scharakteryzować jako stronę e-commerce dla projektów studenckich skierowanych na komercjalizację.

W odniesieniu do MedBiz Innovations Program, platforma pozwoli na bardziej skuteczne łączenie ze sobą uczestników i promowanie wydarzeń naszych partnerów. Dodatkowo, dzięki opracowywanej przez nas bazie wiedzy, zapewnimy możliwość rozwoju każdemu użytkownikowi w zakresie transferu technologii, na każdym etapie rozwoju technologicznego projektu, a także kompetencji miękkich potrzebnych do prowadzenia badań naukowych, czy prac rozwojowych.

Wizualizacja Innovations Platform

Odwiedź nas

ul., Okrąg 8/10
00-407, Warszawa
Polska

Znajdziesz nas tutaj